Marek Mitáček

ISMS ISO 27001 Lead Auditor & Approved Trainer

Z pozice akreditovaného auditora získává a předává ty nejužitečnější praktické náměty.

Marek má unikátní kombinaci praxe (audity, certifikace, konzultace), kterou předává do akreditovaných kurzů. Věděli jste, že je jedním ze služebně nejstarších akreditovaných auditorů u TAYLLORCOX? Jako první v ČR získal akreditaci na ITSM Lead Auditora. Jeho silné stránky jsou i v oblasti procesního řízení, informační a kybernetické bezpečnosti, nebo systém řízení IT služeb. Díky těmto a dalším auditům přichází do kontaktu s organizacemi ze všech možných odvětví kde - jak už bývá zvykem pomáhá posílit projektový management.

Projekty zaměřené na ISMS - ISO/IEC 27001

Marek několik let dohlížel na bezpečnostní projekty v Českém Telekomu. Nyní řeší např. implementaci ISO 27001 v O2 IT Services. Certifikační audity, školení a workshopy na téma cyber security, ISMS a ISO 27001 dlouhodobě řeší také pro New PS (dříve Novell). Dále Generální ředitelství cel, Datasys, Státní Pokladna Centrum Sdílených Služeb (SPCSS), Software 602, Radiokomunikace, Gitty, Česká pošta a mnoho dalších..

Přestože volného času má minimum, je také autorem mnoha šablon a metodických příruček pro návrh bezpečnostní politiky, pokročilé analýzy rizik a mnohé další.

Marek vás připraví na certifikaci také v těchto akreditovaných programech

Vít Lidinský

ISMS ISO 27001 Lead Auditor & Approved Trainer

Pokud chcete trenéra, který má široký rozsah znalostí z praxe, neuděláte chybu. Vít je mimo jiné také profesionální soudní znalec pro IT a Kybernetickou bezpečnost.

Právě vypracování mnoha znaleckých posudků, odborný odhled nad bezpečnostními projekty je to, co jej odlišuje od ostatních. Vít pracoval i na manažerských pozicích, kde zodpovídal za rozvoj kybernetické bezpečnosti. Pravidelně přispívá do magazínů na téma ICT Security, připravuje vyhlášky či novely k zákonům a navrhl také manuál pro eGovernment. V neposlední řadě je aktivní člen mnoha profesních organizací.

Moje cesta k ISMS - ISO/IEC 27001

Vzpomínáte si na Ministerstvo Informatiky? Vít ano, zde začala jeho kariéra bezpečnostního manažera. Práce na centrálních registrech, elektronických podpisech atd.. Poté pracoval na Ministerstvu zahraničí, jako vedoucí odd. bezpečnosti a vypracoval se až na vrchního ředitele. Po několika letech se přesunul do soukromé sféry a působil jako soudní znalec, což je činnost, které se věnuje i v TAYLLORCOX (mimo školení, audity a certifikace).

Vít vás připraví na certifikaci také v těchto akreditovaných programech

ISMS | ISO/IEC 27001 | Cyber Security | Zákon o kybernetické bezpečnosti | RESILIA

zpět ⬆