axelos certified partners

Slibují vám trenéra, který umí česky? Pokud hledáte víc, např.: hands-on experience (praktické zkušenosti) s metodikou MoP® a také vynikající prezentační dovednosti, přijďte k nám. Také nesnášíme teorii.

Eduard Pitka

MoP® Approved Lead Trainer

Autor akreditovaných materiálů MoP u TAYLLORCOX. Train the Trainer. Quality Assurance.

Eduard je bez nadsázky jeden z nejlepších trenérů / praktických odborníků v Evropě. Získané ocenění PRINCE2® Platinum Member, které má pouze 8 spol. v EU (v ČR i SK jako jediný) mluví za vše. Ve spol. TAYLLORCOX působí v rolích TTT (Train The Trainer), Consultant, Senior Project/Program/Portfolio Manager, nebo také autor vzdělávacích materiálů a šablon pro PRINCE2, MSP, MoP a další metodiky z portfolia Best Management Practice - Axelos.

Moje cesta k MoP

Kariéru rozjel v několika TELCO společnostech, např. BroadNet. Poté dlouhá léta pracoval u partnera technologické firmy CA a řídil implementaci i rozvoj systémů pro podporu projektového, programového a portfolio managementu (Vodafone, T-Mobile). Není mu cizí ani prostředí státní správy. Jako hlavní trenér úspěšně připravil na certifikaci více než 250 pracovníků napříč ministerstvy, nebo implementoval metodiku PRINCE2 pro krajské úřady. Zaznamenal také velké úspěchy se zavedením metodiky řízení projektů a portfolií ve strojírenském průmyslu (Česká zbrojovka a její dodavatelé). Referenční seznam je už hodně dlouhý.

Naši klienti stále častěji hledali způsob jak odřídit více projektů, spravovat programy a portfolia. Díky silné mezinárodní podpoře a spolupráci jsme více, než organizace, která školí. MoP kurzy jsou pro nás pouze vstupní bránou pro pomoc na vyšší úrovni: úpravu metodiky, propojení projektů na programy a portfolia.

Eduard je velice silná persona pro audit a rozvoj funkční metodiky. Tam, kde většina "trenérů" končí teorií, on teprve začíná. Velice populární jsou pod jeho taktovkou vedené Workshopy - praktické simulace řízení projektu / programu / portfolia v metodice PRINCE2 / MSP / MoP.

Eda vás připraví na certifikaci také v těchto akreditovaných programech

PRINCE2® Foundation | PRINCE2® Practition | PRINCE2 Agile™ | MSP® Foundation | MSP® Practitioner | MoP | SCRUM | ITIL

zpět ⬆