Tip (10) Certifikace (30) Management (24)

Autor: Aleš Pilný

Zdražování neproběhne přímo, ale směrem ke všem EI (Examination Institutům). Tyto subjekty následně přenesou zdražení na ATO (Accredited Training Organisation) i Affiliate Partnery.

axelos

O kolik vzrostou tržní ceny, chce Axelos nechat na konkurenčním prostředí. Předpokládáme, že EI nebudou tuto informaci zveřejňovat dříve, než dojde k oficiálnímu zvýšení cen, resp. 1.1.2017. Jisté je zatím jen to, že se bude zdražovat. Berte v potaz tuto informaci a pokud můžete, využijte na maximum nejlepší poměr ceny/kvality, který vám #TAYLLORCOX nabízí v roce 2016.
Také vás chceme ujistit, že naše ocenění Platinum Partner, které získalo pouze 8 spol. v Evropě a v ČR i SK jako jediní, Vám bude i v příštích letech bez ohledu na situaci nabízet nejlepší poměr ceny/kvality jak akreditovaných kurzů.
V posledních 2 letech toto zdražování neunesly celkem 3 lokální ATO/Affiliate, které buď definitivně skončili, nebo svoji činnost výrazně utlumili.
Poptávka po našich produktech na základě referencí stále roste, za což vám děkujeme a uděláme vše pro ještě větší posílení prestižní značky TAYLLORCOX jak v oblasti systémových certifikací certifikačního orgánu, tak v portfoliu ATO, Axelos.
Líbí se? Sdílej a pošli dál...

Zobrazit všechny aktuality

Seznam štítků

Certifikace (30) Management (24) IT Governance (23) Řízení rizik (22) Projektové řízení (21) PRINCE2 (21) Security (20) Informační bezpečnost (18) Tip (10) Programové řízení (10) Enterprise Architektura (6) TOGAF® (3) MSP (3) ITIL (3) MoR (1) Soft-Skills (1)

Nejčtenější

Nejnovější články

Informace k jednotlivým certifikacím

Nejbližší termíny školení

Najdete nás na facebooku

*

Položky označené * jsou povinné.

Komentáře