Tip (10) Certifikace (30) Management (25)

Autor: Aleš Pilný

Chcete-li být žádanou pracovní silou, je nutné posílit svoji konkurenceschopnost a splnit dnešní nároky na odbornou kvalifikaci směrem k zákazníkům, obchodním partnerům, ale i výběrová řízení.

povez ii, mpsv, esf cr, dotace a granty

Z fondu POVEZ II získáte snadno 85% nákladů na zvýšení kvalifikace / certifikace

Schopnost efektivně čerpat dotace a granty na podporu konkurenceschopnosti je pro české firmy nedílnou součástí úspěchu. POVEZ II je zkratka Podpora Odborného Vzdělávání Zaměstnanců. Jde o jeden z nejefektivnějších a nejjednodušších dotačních programů pro firmy, organizace i OSVČ vůbec.

Chci získat dotaciTOP certifikace, které zvýší hodnotu a posílí konkurenceschopnost na trhu práce vám, i vaší firmě!

Podívejte se na žebříček nejžádanějších profesních certifikací

PRINCE2® - Project In Control Enviroment

Metodika pro řízení projektů, která dnes platí jako celosvětový standard. Obrovským benefitem je, že PRINCE2 je univerzální a dobře srozumitelná. Představuje sadu 7 Principů a 7 Procesů, jak řídit velké i malé projekty.

PRINCE2® kurzy >

MSP® - Managing Sucessful Programmes

Jak uřídit více projektů, které mají společný cíl vás naučí metodika MSP®. Jde o standard, který je plně kompatibilní s metodikou PRINCE2® a je rozvíjena stejným vlastníkem (Axelos). Programové řízení je vhodné zejména do projektových týmů, korporací a veřejného sektoru.

MSP kurzy >

SCRUM - Agile Project Management

Google, Apple, General Motors.. tyto a mnohé další společnosti používají pro vývoj software metodiku SCRUM. Ta v sobě skrývá know-how v podobě toolsetů, best practice a nástrojů, které pomáhají tvořit skvělé produkty a služby k naprosté spokojenosti zákazníka.

SCRUM kurzy >

ITIL - IT Infrastructure Library

Nejžádanější certifikace v IT. Zatímco ITIL Foundation vám ukáže "co" a "proč" řídit v oblasti ITSM, nový kurz ITIL Practitioner vás naučí "jak" tento framework implementovat v operativní i strategické úrovni aktivit IT manažera.

ITIL kurzy >

TOGAF - The Open Group Architecture Framewok

Co mají funkční IT společného? Stabilní základ. Za špatně budovanou architekturou jsou padající aplikace, pomalé systémy, problémy s upgradováním. Přijďte se přesvědčit, jak funguje TOGAF® > knihovna Enterprise Architektury.

TOGAF kruzy >

ISMS - Information Security Management System

Zákon o kybernetické bezpečnosti č. 181/2014 Sb. je vzhledem ke kybernetickým útokům stále žhavější téma a kurzy jako Manažer, Architekt a Auditor ZoKB §181/2014Sb. jsou klíčem do kybernetického prostoru. A navazující ISO 27001 kurzy mají tento rok 20% nárůst.


M_o_R - Management of Risk

MoR je plně kompatibilní s PRINCE2, ITIL, MSP atd. Schopnost řídit rizka byla dříve samostatnou rolí, resp. pozicí risk manažera. Dnes se minimálně základní schopnosti management of risk vyžadují nejenom u projektových manažerů, ale na všech manažerských pozicích.

MoR kurzy >

RESILIA™ Cyber Security Resistance

RESILIA™ představuje nejvyspělejší způsob, jak budovat kybernetickou odolnost. Kurzy jako ZoKB, nebo ISMS dle ISO 27001 jsou dobrý základ, ale jde stále jen o doporučení. Pokud chcete vidět a umět skutečné manažerské řízení kybernetické odolnosti, je RESILIA logický a rozumný krok.

RESILIA kurzy >


Naší snahou je poskytnout klientům takové akreditované programy, které vyhovují podmínkám pro zvýšení konkurenceschopnosti a ne pouze snahou „získat dotaci“. Akreditované kurzy z portfolia TAYLLORCOX jsou zaměřené na řízení projektů, programů, portfolií, IT služeb, Enterprise Architektury, Informační i Kybernetické bezpečnosti. Vždy jde o kurzy s mezinárodní akreditací. Jejich potřebnost se dnes běžně vyžaduje na různých pozicích ve výběrových řízeních, ale jsou i klíčem pro účast na veřejných zakázkách. Opakovaně se tyto vzdělávací programy umísťují v žebříčku TOP 10 nejžádanějších a nejlépe placených certifikací“ uvedl Ing. Radek Nedvěd, ředitel spol. TAYLLORCOX. 

Líbí se? Sdílej a pošli dál...

Zobrazit všechny aktuality

Seznam štítků

Certifikace (30) Management (25) IT Governance (24) Projektové řízení (22) Řízení rizik (22) PRINCE2 (21) Security (20) Informační bezpečnost (18) Tip (10) Programové řízení (10) Enterprise Architektura (6) ITIL (4) TOGAF® (3) MSP (3) MoR (1) Soft-Skills (1)

Nejčtenější

Nejnovější články

Informace k jednotlivým certifikacím

Nejbližší termíny školení

Najdete nás na facebooku

*

Položky označené * jsou povinné.

Komentáře