Tip (10) Certifikace (30) Management (25) Programové řízení (10) Informační bezpečnost (18) IT Governance (24) Enterprise Architektura (6) Projektové řízení (22) Řízení rizik (22)

Autor: Aleš Pilný

V Evropě je pouze 8 mezinárodních spol., které dosáhli na toto ocenění. V ČR, SK jsme jediní.

Potvrdili jsme pozici největší a zároveň nejlépe hodnocené manažerské akademie, se zaměřením na akreditované kurzy Best Management Practice.


 

tayllorcox platinum partner

Za tímto úspěchem stojí především spolupráce na zvyšování povědomí o portfoliu mezinárodně akreditovaných kurzů, inovacemi v oblasti výuky a důkladné přípravy manažerů na certifikaci. Pro ilustraci přinášíme nejdůležitější události minuléo roku:

#1. na trhu v počtu absolventů s mezinárodní certifikací

Podle několika nezávislých statistických průzkumů nám dalo důvěru více než 65% klientů v rámci ČR. Jako jediní navíc zveřejńujeme hodnocení spokojenosti od klientů na webu.

Standardizace metodiky PRINCE2 ve veřejné správě

Certifikovali jsme více než 300 klíčových projektových manažerů státní správy, především z ministerstev v kurzech PRINCE2® Foundation. Jako generální dodavatel jsme pomohli se standardizací metodiky PRINCE2 ve veřejné správě.

Česká Zbrojovka: řízení vývoje zbraní podle PRINCE2®

Vše začalo školením manažerů projektové kanceláře. Pro velký úspěch jsme připravili novou verzi PRINCE2 pro vedoucí manažery a management. Aktivně spolupracujeme na implementaci a optimalizaci projektů vývoje a výroby zbraní pomocí PRINCE2.

Úspěšně jsme nastartovali nový program MSP®

Zkratka znamená Managing Successful Programmes, resp. programové řízení. Jeho smyslem je řízení několika projektů, se stejným cílem. Projektovým manažerům otevírá tento kurz kariérní rozvoj.


 

Co přináší Platinum členství pro klienty?

Nejvýhodnější ceny na trhu

Majoritní podíl na trhu výrazně snižuje průměrný náklad fixních akreditačních polatků mezi mnohem větší počet absolventů. Proto stejným tempem, kterým rosteme , zároveň snižujeme náklady. Např. kurz PRINCE2 Foundation jsme snížili za poslední 3 roky o 30%, resp. neuvěřitelných 14.900,- CZK!

Konkurenční společnosti na tento cenový pád pochopitelně reagují. U TAYLLORCOX si můžete být jisti, že získáte za konkurenceschopnou cenu britskou kvalitu, i přístup. Pro nás není důležité, abyste získali 50% správných odpovědí (min. pro úspěšnou certifikaci). To považujeme za samozřejmost. Chceme absolventy, kteří mají elitní score, metodice rozumí a dokáží s ní řešit každodení manažerské úkoly i problémy.

Např. metodika PRINCE2 je jen jedna. Cena, kvalita i očekávání se však diametrálně liší. Porovnejte např.: PRINCE2 Foundation kurz i vše, co je jeho součástí a jaké získal hodnocení oproti konkurenci… Nesrovnatelné! Stále nevěříte? Přijďte na ½ denní manažerský úvod INTRO™ kurzů a přesvěčte se o kvalitě lektora, materiálů i celkové přípravy.

 

Přijďte se přesvědčit.

Vážíme si každého absolventa, těší nás předání každého certifikátu.

PRINCE2 Intro | MSP Intro | ITIL Intro | TOGAF Intro | ISMS Intro |RISK Intro

 

Od skromných začátků.

V roce 2007 otevřela britsko – francouzská auditorská spol. TAYLLORCOX v ČR pobočku. Po 8 letech jsme nyní jedničkou na trhu. Máme fantastické hodnocení kurzů – objektivně nejlepší v oboru. Kvalita, spolehlivost i záruky jsou pilíře, díky kterým jsme jako největší poskytovatel akreditovaných kurzů navíc získali oceněním PLATINUM Partner.

Již více než 8 let tak není nutné pro mezinárodně akreditovaný certifikát cestovat do Velké Británie. Díky TAYLLORCOX můžete absolvovat akreditované kurzy za nižší cenu, než v zahraničí, ušetříte čas i náklady. Přitom vám otevíráme kurzy:

  • min. 1x měsíčně v ČR, ale i SK
  • v originální kvalitě i homologované do češtiny
  • v několika světových jazycích, ale i česky a slovensky.

Vážíme si ocenění PLATINUM Partnera. Tím více, že jsme historicky první a jediná ATO (Accredited Training Organisation) v České, i Slovenské republice, která jej získala. Tento rok se chystáme uvést několik zajímavých inovací, které jistě ocení stávající i potenciální absolventi akademie TAYLLORCOX.

Líbí se? Sdílej a pošli dál...

Zobrazit všechny aktuality

Seznam štítků

Certifikace (30) Management (25) IT Governance (24) Projektové řízení (22) Řízení rizik (22) PRINCE2 (21) Security (20) Informační bezpečnost (18) Tip (10) Programové řízení (10) Enterprise Architektura (6) ITIL (4) TOGAF® (3) MSP (3) MoR (1) Soft-Skills (1)

Nejčtenější

Nejnovější články

Informace k jednotlivým certifikacím

Nejbližší termíny školení

Najdete nás na facebooku

*

Položky označené * jsou povinné.

Komentáře