Ask Expert
zavřít

Napište nám Váš dotaz, rádi Vám zavoláme zpět

*

*

TOGAF®

Filtr
2941x nahoru

ArchiMate 3.0 již dostupný!

TOGAF®
Certifikace Enterprise Architektura

archimate-3.jpg

03.08.2016

The Open Group vydalo revoluční verzi pro grafické modelování Enterprise Architektury. Jako první Vám představujeme klíčové novinky pro popis Enterprise Architektury. Oficiální představení proběhlo v Londýně. TAYLLORCOX - Silver Partner The Open Group byl po celou dobu v developerském týmu.

celý článek

2468x nahoru

Proč potřebujeme Enterprise Architects (TOGAF®) víc, než kdy jindy?

TOGAF®
Certifikace Management

togaf-templates-tayllorcox.jpg

12.02.2016

S pomocí Enterprise Architektury (EA) vás TOGAF vás posune od chaosu k vyspělé organizaci.. Možná vás překvapí, že principy EA dle TOGAF (nejpoužívanější framework) najdete ve všech organizacích, bez ohledu na velikost. Otázkou je, zda umíte využívá potenciál, který "architecture frameworks - podniková architektura" nabízí.

celý článek

2191x nahoru

TOGAF® šablony součástí kurzu!

TOGAF®
Certifikace Management Enterprise Architektura

togaf-templates-tayllorcox.jpg

03.11.2015

Jedna z nejčastějších otázek na kurzu TOGAF: Jak začít s rozvojem Enterprise Architecture? Jsou k dispozici vzorové šablony? Pochopitelně existují a každý Enterprise Architect s nimi pracuje. Ale tušili jste, že komplexní sadu získáte zcela zdarma v rámci kurzů TOGAF Foundation, nebo TOGAF Certified u TAYLLORCOX? A nejenom to, naučíme vás s nimi pracovat!

celý článek

  • předchozí
  • 1
  • další

Seznam štítků

Certifikace (30) Management (25) IT Governance (24) Projektové řízení (22) Řízení rizik (22) PRINCE2 (21) Security (20) Informační bezpečnost (18) Tip (10) Programové řízení (10) Enterprise Architektura (6) ITIL (4) TOGAF® (3) MSP (3) MoR (1) Soft-Skills (1)

Nejčtenější

Nejnovější články

Informace k jednotlivým certifikacím

Nejbližší termíny školení

Najdete nás na facebooku

Koho jsme školili