Investujte do vzdělání chytře!

A rozložte si náklady na školení i certifikaci do splátek. Jak na to?

Rezervujte kurz

Vyberte si jakýkoliv kurz z portálu manažerské akademie iCourse. Při výběru způsobu platby zvolte "Na splátky". Nebudeme Vám tak posílat fakturu, nebo výzvu k úhradě. Obdržíte organizační pokyny ke kurzu a ostatní vyřídíte na sekretariátu.

Vyberte výši splátky

Jednoduše přijďte na kurz, vyberte si výši první platby, počet měsíčních splátek a podepište s asistentkou objednávku. Tím je vše hotovo. TAYLLOR&COX Bank je nejrychlejší způsob, jak rozložit kurz na splátky.

Gratulujeme, certifikát získáte ihned

Úspěšní absolventi získají mezinárodně akreditovaný certifikát ihned po vyhodnocení. Nečekáme na splacení celkové částky. Věříme, že se Vám investice do posílení kvalifikace bohatě vykompenzuje.

Není důvod čekat, kariéra nepočká!

Využijte naší časově omezené nabídky kurzů na splátky!

Kurz na splátky poskytneme každému, bez smlouvy, bez schvalovacích procesů, bez doložení příjmů... Skutečně každému.

 investice do vzdělání

Žádné prověřování osob

Víme, že platba předem je nákladná, i to že investice do znalostí nesou nejvyšší úrok. Řešením jsou naše kurzy na splátky.

 půjčka na cokoli

Plný nákupní košík

Počet kurzů a výše splátek si vyberte dle potřeby. U nás můžete absolvovat a splácet tolik kurzů na splátky, kolik zvládnete!

 bez ověření

 #1. splátka od 1000,- Kč

U nás platební kartu nepotřebujete. První splátku kurzu složíte v hotovosti na sekretariátu, další převodem z účtu za další měsíc.

 půjčka ihned

Nejrychlejší cesta k certifikaci

Nečekejte na schválení, prostě si vyberte kurz, rezervujte termín a první den podepište závaznou přihlášku na kurz.

kurz kdekoliv na světě 

Kdekoliv, kdykoliv

Vyberte si jakýkoli kurz z portálu tcox.cz včetně certifikace v termínu, který vám vyhovuje nejvíce, ať už je to kdekoliv.

bezpečná půjčka 

Je to bezpečné

Žádné smlouvy a složité schvalovací procesy. Neposlupracujeme s bankami, půjčku vám financujeme z vlastních zdrojů.

Investice do akreditovaných kurzů zvyšují kvalifikaci a posilují znalosti. Ale také si uvědomujeme, že v každodenním životě existuje mnoho jiných neočekávaných, i naléhavých výdajů. TAYLLOR&COX Bank je zodpovědný věřitel, který nespolupracuje s žádnou bankou, ale vše financuje výhradně z vlastních zdrojů. 

*Chytrou půjčku jsme pro úspěch prodloužili do 31.12. 2015

Životní situace, kdy se hodí kurz na splátky

Už více než 35% soukromých osob i firemních klientů preferuje financování s TAYLLORCOX Bank. Proč?
Jde to bez prokázání příjmů | Žádné prověřování osob, žádné smlouvy | Nejrychlejší cesta k certifikaci. Nečekejte, až naspoříte | Jak na to? Rezervujte si kurz, vyberte výší měsíční splátky a přijďte!

Studujete

U nás nemusíte prokazovat pravidelné měsíční příjmy, nebo shánět ručitele. Podporujeme potenciál a snahu vzělávat se, získat profesní kvalifikaci. Navíc studentům dnes vysokoškolský diplom nestačí a právě profesní certifikát je to, co vám otevírá kariérní dvěře.

Na volné noze

Stále více organizací preferuje spolupráci s freelancerem - nezávislým konzultantem. Každý, kdo je na volné noze musí rozložit svůj čas mezi business developlment, realizaci a profesní rozvoj (který rozložíte do pravidelných měsíčních splátek v TAYLLORCOX Bank).

Firmy & korporace

Investice do proškolení více zaměstnanců znamená mnohonásobně vyšší náklady. Naštěstí je tu TAYLLOR&COX Bank. Dodržíte plánované cashflow, ale také splníte kariérní plány a budete moci svým zákazníkům prokázat kvalifikovanou pracovní sílu.

Hledáte práci? Vaše CV potřebuje upgrade!

Přišli jste o pracovní místo? Tato životní situace potká téměř každého. Ideální čas posílit kvalifikaci, upgradovat vaše znalosti a dovednosti. Pomůžeme vám k práci snů. Přijďte do TAYLLORCOX a vyberte si jeden nebo více kurzů na splátky. Zaplatíte, až získáte nový job.

Zaujala vás naše nabídka?

Kontaktujte nás nebo nám nechte vzkaz a mi vám rádi zavoláme zpět.

*

*

Položky označené * jsou povinné.